FootballStation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootballStation

Oficiální forum Footballstation
 
PříjemPříjem  TýmTým  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Spravedlnost a Podvod

Goto down 
AutorZpráva
Krajwolkr
GameAdministrator
GameAdministrator
Krajwolkr


Male Poeet p?íspivku : 240
Age : 54
Bydliště : Mladá Boleslav
Job/hobbies : Tvořitel Online her
Server :
Spravedlnost a Podvod Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Spravedlnost a Podvod Right_bar_bleue

Registration date : 08. 09. 08

Spravedlnost a Podvod Empty
PříspěvekPředmět: Spravedlnost a Podvod   Spravedlnost a Podvod Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 7:28 pm

Tak co Gejry,
myslíš že jsem na to nepřišel, ty jěště když jsi měl práva moderátora tak jsi smazal příspěvek proč jsem ti sebral práva moderátora aby jsi to získal zpět. K tomu navíc jsi mi napsal že jsi tam nic nenašel protože jsi to sám smazal, ale bohužel já moc dobře vím že jsem to psal společně s tím že jsem Jihijimu sebral práva SGO! Hele jesli jěště něco takového děláš tak fakt ten GO nebudeš ale protože nikoho jiného zkušenějšího nemám tak ti to prominu. Ted se navíc registruj na hru, ja pockam do zitra a jesli tam nebudou ani Silvert a First-Now tak jim seberu práva.

PS: Neber si to vážně ale je to tak!

PS2: To jen oznamuji tak že LOCK
Návrat nahoru Goto down
http://gameworldpgmbh.cz.tl
Krajwolkr
GameAdministrator
GameAdministrator
Krajwolkr


Male Poeet p?íspivku : 240
Age : 54
Bydliště : Mladá Boleslav
Job/hobbies : Tvořitel Online her
Server :
Spravedlnost a Podvod Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Spravedlnost a Podvod Right_bar_bleue

Registration date : 08. 09. 08

Spravedlnost a Podvod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spravedlnost a Podvod   Spravedlnost a Podvod Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 11:17 am

Případ je vyřešen nemusí si Gejry dělat starosti!
Návrat nahoru Goto down
http://gameworldpgmbh.cz.tl
 
Spravedlnost a Podvod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
FootballStation :: FootballStation - Forum :: Diskuze o foru-
Přejdi na: