FootballStation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootballStation

Oficiální forum Footballstation
 
PříjemPříjem  TýmTým  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Máte BAN a nevíte co znamená?

Goto down 
AutorZpráva
Krajwolkr
GameAdministrator
GameAdministrator
Krajwolkr


Male Poeet p?íspivku : 240
Age : 54
Bydliště : Mladá Boleslav
Job/hobbies : Tvořitel Online her
Server :
Máte BAN a nevíte co znamená? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Máte BAN a nevíte co znamená? Right_bar_bleue

Registration date : 08. 09. 08

Máte BAN a nevíte co znamená? Empty
PříspěvekPředmět: Máte BAN a nevíte co znamená?   Máte BAN a nevíte co znamená? Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:59 pm

MULTIUSING - je to velmi známá záležitost, dva a více účtů ve hře. Multiusing dostanete také pokud s někým sdílíte jeden účet nebo pokud jste nenahlásili sdílení IP (např. hraní ze školy, paří celá rodina apod.)

MESSAGE - pošlete zprávu do Pošty a píšete někomu co nemáte? Prohřešili jste se tím nějak vůči pravidlům hry? Vydírali jste? Vyhrožovali jste někomu? Propagovali jste cokoli, co je proti zákonům a morálce? Je nám jedno, jestli věříte, že by si měl svět vyholi hlavy nebo že by zanikl bez vaší oblíbené drogy – namáte právo tady něco takového šířit, a ani nebudete.

BUILDING – Když už si dáváme pozor na vyjadřování, proč by volba vašeho NICKU (uživatelského jména) měla zůstat stranou? Tuto věcnou cenu vyhráváte za urážlivé a vulgární nicky i za urážlivé, či jinak nevhodné texty.

BUG-USING – jakékoliv zneužívání bugu (chyby) hry, včetně psaní kilometrových zpráv do pošty - vážne si myslíte, že na to nikdo nepříde?

STEALING - (krádež). Nejčastěji se jedná o účet. Rádi bychom vás upozornili, že v současné době se nedají vracet účty a proto je jakýkoli účet prokazatelně ukradený rovnou zabanovaný. Nepočítejte s jeho vrácením.

DECEPTION - jakýkoliv podvod. Napsat „ahoj, já jsem GO Tenaten, dej mi svoje heslo a ja ti aktivuju Fanouška zdarma," je nejenom IQ testem pro každého hráče, ale i vydávání se za někoho, kým nejste a proto pápá lálá. To samé platí, když napíšete GO „ahoj, já jsem hráč Tenaten a nějaký blbec mi ukradl účet“ a přitom jste Henonententy a pokoušíte se spáchat předchozí porušení pravidel. GO si pak může dát Ententyky, za co vás zabanuje.

SELLING - jasné jako facka. Je to za prodej účtu, časti účtu, vybavení a nevím čeho všeho ještě. Zaregistrovaním (a mimo to každým přihlášením) souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami, které zahrnují i to, že se nebudete obohacovat na duchovním vlastnictví TeamGame.

NOREGISTRATIONBOARD - je to jasné porušení pravidel, hráč se týdnu hraní hry nezaregistroval na forum.

NOREGISTRATIONGAME - je to jasné porušení pravidel, uživatel se týdnu užívaní tohoto fora nezaregistroval do hry.
Návrat nahoru Goto down
http://gameworldpgmbh.cz.tl
Krajwolkr
GameAdministrator
GameAdministrator
Krajwolkr


Male Poeet p?íspivku : 240
Age : 54
Bydliště : Mladá Boleslav
Job/hobbies : Tvořitel Online her
Server :
Máte BAN a nevíte co znamená? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Máte BAN a nevíte co znamená? Right_bar_bleue

Registration date : 08. 09. 08

Máte BAN a nevíte co znamená? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte BAN a nevíte co znamená?   Máte BAN a nevíte co znamená? Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 9:02 pm

Dva a více ůčtů není vůbec možné. Pokud se registruje jeden hráč, tak se ověřuje IP jiných hráčů, pokud je nějaký ůčet ze stejnou IP je registrace okamžitě zamítnuta a smazána. Takže ani Email se neodešle, že jste se registrovaly.

Může se to stát pokud nahásíte GO před registrací, že sdílíte jednu IP. Potom se to stane.

Je tu jěště poslední možnost, to že by se neověřila IP, nebo špatně. Pokud se toto stane je to okamžitě nahlášené tady.
Návrat nahoru Goto down
http://gameworldpgmbh.cz.tl
 
Máte BAN a nevíte co znamená?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
FootballStation :: FootballStation - Hra :: FAQ-
Přejdi na: